Kurumsal

TARİHÇE

 

Tekbaş Sigorta 1990 yılında Adana’da müşteri odaklı anlayışla sigortacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Faaliyet gösterdiğimiz sigortacılık sektöründe hedefimiz güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21. yüzyıl sigortacılığı yapmaktır.
Hizmet Prensibimiz ise sigorta programımızı oluşturmadan önce ilgili kişi veya kurumun risklerini analiz ederek minimize etmek ve en önemli beklenti olan kaliteli hizmetimizi sürekli kılmaktır.

Vizyon ve Misyon

 

Sigorta sektöründe fark yaratarak lider olma ve müşterisine en doğru hizmeti optimum zaman aralığında sunma hedefinde olan bir markadır. Bulunmuş olduğu otomotiv sektöründe yapılan işi farklı şekillerde yaparak ayrıcalığını ortaya koymayı hedeflemektedir. Yapılan işlem özelinde, en uygun sigortayı, yenilikçi firma anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sigorta sektörün bilinciyle, günümüz teknolojisi kullanarak nitelikli birey gücü ve yaratıcılığında ön planda olduğu güven ilkesine dayalı kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe en iyileri ile iş birliği ile müşteri beklentilerine en uygun seviyede karşılanması için çalışmaktadır.

Sektörünün gelişimine katkıda bulunan ve geleceğine yön veren öncü kuruluşu olma vizyonu ile kademeli olarak piyasada başarılı olmak amacındadır.

Insurance Quote

Choose type of Insurance:

Level of protection:

Contact details: